Evinin banyosu içerisinde düşmesinden dolayı hastaneye kaldırılmış olan ve 16 seneden beri mücadeleye devam ettiği ”Kaçış Sendromu” isimli hastalığın nüksetmesinden dolayı çok uzun bir zaman boyunca yoğun bakımda kalmış olan ünlü sunuculardan Mehmet Ali Erbil’in kızı olan Yasmin Erbil, babasının gözlerini açtığındaki ilk sözlerini açıkladı.

Evinde geçirmiş olduğu kazadan dolayı aylardır hastanede yatmaya devam eden Mehmet Ali Erbil’in kızı olan Yasmin Erbil, babasının sağlık durumu konusunda çok önemli açıklamalar gerçekleştirdi.

Yasmin Erbil, babasıyla ilgili olarak bir açıklama yaparak; ”Yoğun bakım içerisinden odaya geçiş yaptık artık çok şükür. Bu süreç cidden çok zordu, yaşamıyor gibiydim.” ifadelerine yer verdi. Babasının kendine geldiği zaman ağzından çıkmış olan ilk kelimeleri paylaşmış durumdaki Yasmin Erbil sonrasında ise; ”Kendine geldiği zaman ondan ilk duymuş olduğum söz de ‘Bir şey için ihtiyacın var mı?’ şeklinde konuştu. Yaşamımda yaşadığım en güzel andı.” ifadelerine yer verdi.

Oyunculuk yapmayı istediğini de açık bir şekilde ifade etmiş olan Yasmin Erbil; ‘Artık çok ciddi biçimde oyunculuk yapmak istemekteyim. Bununla ilgili olarak 3 senedir eğitim almaktayım. Babasına güvenmekte gibi bir görüntü oluyor ancak babamın torpiline ihtiyacım bulunmuyor. Zaten ona güveniyor olsaydım daha erken adım atardım.” ifadelerine yer verdi.