Türk iş adamlarından Kaan Günay ile yeni bir aşka yelken açmış olan ünlü modellerden biri olan Jessica Michel Serfaty, son yapmış olduğu hareketi ile birlikte aşkını bir defa daha açık bir şekilde gözler önüne sermiş oldu.

İngiliz asıllı oyunculardan Ed Westwick ile yollarını ayırmış olan Amerika Birleşik Devletleri asıllı modellerden Jessica Michel Serfaty, geçmiş olduğumuz ay Türk iş adamlarından biri olan Kaan Günay ile aşk yaşamaya başladıklarını, kendi Instagram hesabı üstünden herkese açık bir şekilde duyurmuştu.

Afrika turuna çıkmış olan ikilinin aşkları ise dolu dizgin bir şekilde devam etmekte. Jessica Michel Sarfety, geçmiş olduğumuz gün telefonuna gelmiş olan özel bir tane mesajın ekran görüntüsünü alarak, Instagram isimli popüler sosyal medya platformunun hikaye kısmında açık bir şekilde paylaştı. Ünlü durumda bulunan modelin, aşk yaşamakta olduğu Kaan Günay’la çekilmiş olan bir fotoğrafını telefonu üzerinde duvar kağıdı yapmış olması, takipçilerininde dikkatinden hiç bir şekilde kaçmadı.

Romans ismine sahip olan bir tane oğlu bulunan Jessica Michel, Survivor 2016 isimli yarışmada, Acun Ilıcalı’nın özel konuğu olarak katılmıştı. kazanmış olan takım ile birlikte Orlando’yu gezmiş olan güzel durumdaki model, Atakan’ı ise Hollywood yıldızları arasında yer alan Tom Hardy’e benzetmiş oldu.