MasterChef isimli programda jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu’nun yurt dışında yaşamını sürdüren 18 yıllık eşi Aslı Sivrioğlu’nu programın editörleri içerisinden biriyle aldatmış olduğu ortaya çıktı. Ünlü şefin açıklama yapmış olan eşi, aldatma ile alakalı haberleri doğruladı.

TV8 ekranları üzerinde yayınlanmakta olan MasterChef adlı yemek yarışması programı içerisinde jüri olarak ismini duyuran şeflerden Somer Sivrioğlu, yurt dışında yaşamını sürdüren 18 yıllık eşi Aslı Sivrioğlu’yla boşanmakta. Aslı Sivrioğlu ise, dün Instagram hesabı üzerinden bir açıklama yapıp basında çıkmış olan aldatmayla alakalı iddiaların doğru bir durumda olduğunu ve boşanmayla ilgili işlemlerini başlatmış olduklarını duyurdu.

Konuyla alakalı olarak açıklama yapmış olan Aslı Sivrioğlu; ”Medya üzerinde çıkmış olan haberler kapsamında telefonum hiç bir şekilde susmadı. Üzülerek söylemem gerekiyor ki 18 senedir beraber olduğum Somer Sivrioğlu’yla devam eden evliliğimizi çıkan haberlerde yer alan konudan dolayı bitirme konusunda bir karar aldık. Zor günler geçirmekteyim. Ailem ile birlikte çocuklarım ve de iş yaşamımın etkilenmemesi amacıyla gayret ediyorum. 2 Tane pırlanta gibi evladımızın bu süreç içerisinde olumsuz bir şekilde etkilenmemesi amacıyla herkesten saygı istemekteyim. Bu süreç içerisinde Avustralya ile birlikte Türkiye’de yer alan avukatlarım gerekli olan açıklamaları da şahsım adına gerçekleştirecektir.” ifadelerine yer verdi.

Ünlü şeflerden biri olan Somer Sivrioğlu’nun MasterChef programının çekimlerinde tanışmış olduğu bir kadınla yaklaşık olarak 4 aydan beri aşk yaşamakta olduğu ortaya çıkmıştı. İkilinin ayrıca aynı yarışma içerisinde jürilik yapmakta bulunan Hazer Amani’nin mekanı içinde sarmaş dolaş bir şekilde resimleri ortaya çıktı.

Somer Sivrioğlu’da aldatmayla ilgili sessiz kalıp sosyal medya hesabı üzerinden dün akşam bir tane arkadaşının lokantasında yemek tadımı yapmış olduğu anları paylaştı.