Acun Ilıcalı’nın Nisan ayının ilk günlerinde yayına girmesi beklenmekte olan Fatih Aksoy imzasına sahip dizisinin başrolüyle ilgili olarak ünlü oyunculardan Cansu Dere’ye teklif götürmüş olduğu ileri sürüldü.

En son internet üzerinde paylaşılan ve çok büyük bir ses getirmiş olan Şahsiyet isimli dizi içinde Haluk Bilginer’le başrolü paylaşmış olan Cansu Dere televizyon dizileri içerisinde artık yer almayacak olduğunu açıklamış ve kendisine yapılan dizi tekliflerini hiç bir şekilde okumadan geri çevirme kararı almıştı. Lakin en son olarak Annem isimli dizi içerisinde oynayan güzel ve çok başarılı durumdaki oyuncuyu Fatih Aksoy ikna etmeyi başardı. TV8 kanalı içerisinde senenin bombası olarak gösterilmekte olan dizinin kadın başrol oyuncusunun Cansu Dere olacağı ancak erkek başrolününde halen kesinleşmemiş olduğu ileri sürüldü.

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde yakın arkadaşlarından Burçin Terzioğlu’yla birlikte Etiler Da Mario’dan çıktığı esnada objektiflere yakalanan ünlü durumdaki oyuncu iddialara sonunda açıklık getirmiş ve yeni bir dizi için yeşil ışık yakmıştı. Dere ayrıca, Kenan İmirzalıoğlu ile kamera karşısına geçecek olduğu haberleriyle alakalı olarak; ”Hiç o şekilde bir şey yok. Farklı bir iş ile flört alamasında bulunuyoruz” şeklinde açıklama yapmıştı yapmıştı. Güzel durumdaki oyuncunun gündemi içerisinde senaryosu hala yazılmakta bulunan Fatih Aksoy’un TV8 kanalına çekmeyi planlamakta olduğu yeni dizi projesinin yer aldığı bilgisine ulaşıldı.