Genç şarkıcılardan biri olan Aleyna Tilki, 1.5 sene öncesinde yaşı tutmadığından dolayı konser verememiş olduğu Uludağ içerisinde sahneyedeydi. Tilki, gece süresince kendisini dinlemeye gelen herkese adeta bir müzik şöleni sunmuş oldu. Sahnesine popüler durumdaki şarkılarından ”Cevapsız Çınlama” ile birlikte başlamış olan Aleyna Tilki, hayranlarından devamlı olarak şarkılarını söylerken kendisine eşlik etmelerini talep etti. Genç ve başarılı durumdaki şarkıcı gece süresince sahnede şarkılar söyleyip dans etmeyi de sürdürdü.

1.5 sene öncesinde yaşı küçük olduğundan dolayı Uludağ’da gerçekleşecek konseri iptal edilmiş olan Aleyna konuşmasında ise ”Artık bir abla oldum, 18 yaşımı geçtim ve Uludağ vizesi almış oldum. -10 derecelik bir soğukta şarkılar ile içinizi ısıtmak için geldim.” ifadelerine yer verdi.

Gece esnasında geçmiş olduğumuz günler içerisinde İstanbul ilinde yer alan Bostancı Gösteri Merkezi konseri esnasında Selda Bağcan’la yapmış olduğu düetten de söz eden Aleyna Tilki sözlerinde ise,; ”En büyük hayallerimden bir tanesi Selda Bağcan ile tanışarak birlikte bir türkü söylemekti. Çok şükürki hayallerimden bir tanesini daha gerçekleştirmiş oldum. Benim için fazlasıyla özel ve çok daha anlamlı bir geceydi.” ifadelerine yer vererek mutluluğunu da açık bir şekilde dile getirmiş oldu.