Rafet El Roman’dan fazlası ile olaylı bir biçimde boşanmış olan Tuğba Altıntop, katılmış olduğu bir programda çok çarpıcı açıklamalara da imzasını atmış oldu. Altıntop açıklaması içerisinde; ”Kaderde var ise Rafet’le tekrar evleniriz” ifadelerine yer verdi.

Kanal D ekranları üzerinde izlediğimiz 2. Sayfa isimli programa katılmış olan eski mankenlerden Tuğba Altıntop, özel yaşamıyla alakalı olarak çok samimi açıklamalar gerçekleştirdi.

Tuğba Altıntop yapmış olduğu bu açıklamaları içerisinde, bir dönemlerde kanlı bıçaklı bir durumda olduğu eski eşi Rafet El Roman’la yeniden evlenme konusunda sinyali de varmış oldu. Altıntop açıklaması içerisinde; ”Rafet’te bekar bende ber bir durumdayım. Her şey bir anda olabilir. Allah 1995 senesi içerisinde yazmış kaderime hemen evlendik, tekrar yazdıysa tekrar evleniriz. Kaderde var ise o kitabı bir daha okuyacağız yapabilecek başka bir şey yok. Kızlar evlenmemizi fazlası ile istiyor. Rafet bana evlenme teklif etse bunu kabul eder miyim bilmemekteyim, kızlarıma sorardım herhalde” şeklinde yapmış olduğu açıklaması ile beraber evliliğe yeşil ışık yakmış oldu.

Tuğba Altıntop ayrıca, ”14 Şubat tarihi içerisinde size bir sürprizimiz var. Ne olduğunu ise buradan hiç bir şekilde söylemeyeceğim. Bekleyip hep beraber göreceğiz” şeklindeki açıklamasıyla da büyük bir merak uyandırmış oldu. Rafet El Roman’la Tuğba Altıntop 2003 senesi içerisinde çok olaylı bir biçimde boşanmışlardı.