Katılmış olduğu izdivaç programı ile beraber adını duyurmuş olan Naz Mila, yeni sevgilisiyle çekilmiş olduğu pozları sosyal medya hesabı üzerinden açık bir şekilde paylaştı

Katılmış olduğu izdivaç programı içerisinde gerçekleştirmiş olduğu açıklamaları sayesinde adını duyurmayı başaran Naz Mila, sosyal medya üzerinde yapmış olduğu cesur paylaşımlarıyla da çok fazla konuşulmakta. Adeta bir olay yaratmış olan gelin adayı, son olarak sevgilisi ile beraber çekmiş olduğu resimlerini de Instagram ismine sahip popüler durumdaki sosyal medya platformunda yer alan hikaye kısmında açık bir şekilde yayınladı.

Fazlası ile mutlu görünmekte olan Naz Mila, sevgilisinin isminin ise Gürkan olduğunu ifade etti. 28 yaşında bulunan Naz Mila, sevgilisi le paylaşmış olduğu resimlerine ise, kalp emojisinin yanı sıra ”Aşkım” ve de ”Sevgilim” şeklindeki notları yazdı.

Takipçilerinden ise tamamen profesyonel bir tane dövmeci konusunda öneri talebinde bulunan Naz Mila, gitmiş olduğu salonda yaptırmış olduğu dövme ile birlikte isminden çok fazla söz ettirmeyi de başarmıştı. Vücudunun farklı yerleri içerisinde dövme bulunan gelin adayı, bu defa ise göğüsünün alt kısmınan dizine kadar olan dövmesi sayesinde dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştı. Fakat dövmesi üzerinde yazdırmış olduğu İngilizce cümleyi de komple yanlış bir şekilde yazdırmıştı.