Avlu isimli dizi içerisinde canlandırmış olduğu Bade isimli karakterle dikkatleri üstüne çekmeyi başaran ünlü oyunculardan Sevda Dalgıç, yeni imajı ile beraber çok daha farklı bir kişi oldu.

Rol almış olduğu dizi içerisinde hayat verdiği Bade karakteri sayesinde dikkatleri üstüne çekmiş durumdaki oyunculardan Sevda Dalgıç, yeni gösterdiği imajı ile birlikte çok dikkat çekmiş oldu.

Hastalandığından dolayı Avlu ismine sahip dizinin oyuncu kadrosundan çıkartılmış olduğu iddiaları ile gündeme gelmekte bulunan Sevda Dalgıç, Instagram hesabı üzerinde kıvırcık saçlı bir fotoğrafını ”Yeni imajım geçer bir not aldı mı?” şeklindeki not yazarak takipçilerinin beğenisine sunmuş oldu. Ünlü ve başarılı durumdaki oyuncunun takipçileri ise fotoğrafa hiç bir şekilde sessiz kalmadılar. Dalgıç’ın bir tane takipçisi ise paylaşıma; ”Vay be yeni yaptığın imaj fazlasıyla güzel olmuş.” şeklinde bir yorum gerçekleştirdi. Farklı bir tane takipçisi de; ”Ciddi anlamda fazlası ile yakışmış.” şeklinde bir yorum gerçekleştirdi.

Kıvırcık imajı sayesinde hayranlarından olumlu bir şekilde yorumlar almış olan Sevda Dalgıç, takipçilerinin ise ”Seni artık ekranlarda görmeyi istiyoruz yeni bir proje yok mu?” şeklindeki sorularını da cevapsız olarak bıraktı.

Ünlü oyunculardan Sevda Dalgıç oyunculuk ile ilgili kariyerine unutulmaz dizilerden Arkada Sıradakiler isimli dizisiyle başlamıştı. Dalgıç Arka Sıradakiler isimli dizi içerisinde Özge karakterine can vermişti..