Şeyma Subaşı ile tek bir celsede boşanmış olan Acun Ilıcalı’yla aşk yaşadıkları ileri sürülen Itır Esen’in yaz döneminde çekmiş olduğu regl videosuna adeta yorumlar yağdı. Esen’in kısa zaman içerisinde binlerce defa paylaşılmış olan videosunun alt kısmına ise ”Gelen gideni aratırmış” şeklinde yorumlar yapıldı.

”Miss Turkey” isimli yarışmada 1. seçildikten sonrasında atmış olduğu tweetten dolayı tacı geri alınmış olan Itır Esen’in geçmiş olduğumuz senenin son ayları içerisinde Şeyma Subaşı’yla tek celsede boşanmış olan Acun Ilcalı’yla aşk yaşamakta olduğu ileri sürüldü. Aşk haberlerinin hemen sonrasında sosyal medya üzerinde fotoğrafları ile birlikte videoları paylaşılmaya başlanmış olan Esen ile ilgili olarak ”Gelen gideni aratırmış” şeklindeki yorumlara da açık bir şekilde yer verildi..

Itır Esen’in Acun Ilıcalı’yla çıkmış olan çıkan aşk dedikodularından sonrasında ise aylar önce paylaşılmış olan videoları tekrardan gündeme gelmeye başlamış oldu. En son regl olduğundan dolayı denize girememekte olduğunu açıkladığı videosu gündeme gelmiş oldu. Çok kısa bir zaman içerisinde binlerce defa paylaşılmış olan bu videoya ise adeta yorumlar yağdı.

Itır Esen’in çok kıza zaman içerisinde sosyal medya üzerinde yayılmış olan videosunun altına ”Acun dengesizleri sevmekte demek ki.” , ”Acun çıtasını gitgide düşürmekte bu ne ya” ve ”Gelen gideni aratırmış” şeklinde yorumlar yapılmış oldu.