TIR şoförlüğü yapmaya başlamış olan ünlü durumdaki oyunculardan Tolga Karel, kendisini aramamakta olan arkadaşlarına sosyal medya hesabı üzerinden sitem etti.

Oyunculardan Tolga Karel, Instagram hesabı üzerinden dostlarına sitemde bulunarak; ”Tır işine girmiş olduğumu öğrenen bazı insanlar, benden hızlı bir şekilde uzaklaşmaya başladı. Haftada en azından 2 defa arayıp soranlar şimdi bakmaktayımki hiç yoklar. Çünkü ben menfaatleri için ters geldim. Demek ki yalnızca şöhret sahibi olduğumdan dolayı yakınlaşmayı istemişler. Pekala ya ben bugün bir tır şoförüyken, yarın belki de 100 tırlık bir filonun sahibi olur isem o zaman daha mı kıymetli durumdaki bir adam olacağım? Yere batsın sizlerin sahte sevgisi.” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Geçtiğimiz ay TIR şoförlüğüne başladığı ortaya çıkan Tolga Karel bu konuyla ilgili açıklama yapmış ve açıklaması içerisinde, ”TIR şoförlüğü aslında benim bir çocukluk hayalimdi. Burada ise astronot olmak TIR şoförü olabilmekten çok daha kolay. Kurallar fazlası ile acımasız. Bu çok fazla işi sevmekteyim, bana çok büyük bir keyif vermekte. Halktanda fazlası ile olumlu mesaj aldım.’ ifadelerine yer vermişti.

Amerika içerisinde sağlık turizmi yapmaya başlamış olan, lakin bir başarısızlığa uğrayıp iflasını veren Tolga Korel’in tır şoförlüğü yaparak aylık 8.000 dolar tutarında bir para kazanmakta olduğu bilgisine ulaşılmıştı.