AK Parti’nin Genel Başkanvekili ve de İstanbul Milletvekili görevindeki Profesör Doktor Numan Kurtulmuş, Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan’a ziyarette bulundu.

Ziyaret için, AK Partinin Grup Başkanvekili görevinde bulunan Cahit Özkan, AK Partinin Denizli Milletvekillerinden Ahmet Yıldız ile birlikte Şahin Tin ve de Nilgün Ök’ün yanı sıra AK Partinin Denizli İl Başkanı görevinde bulunan Necip Filiz’de eşlik
etmiş oldu.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan, ziyaretten duymakta olduğu memnuniyeti de dile getirip, ”Cumhurbaşkanımız ve de Genel Başkanımız görevinde bulunan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ve sizlerin destekleriyle güzel işler yapabilmeyim Allah’ım bizlere nasip etmeyi sürdürsün. Çok şükürki Denizli ilimiz baştan aşağıya tamamen değişmekte, güzelleşmeyi de sürdürmekte. İnşallah bu gerçekleştirilen güzelleşeme sürecek.” ifadelerine yer verdi.

Turizm sektörünün açısından fazlasıyla güzel yatırımlar yapmış olduklarını, bunun dahilinde Denizli Teleferik ile birlikte Bağbaşı Yaylası ve Denizli Kayak Merkezi’ni Denizli iline kazandırmış olduklarını a ifade eden Başkan görevindeki Osman Zolan, ”Ege bölgesinin en büyük kayak merkezimize Muğla ilinden Antalya ilinden Denizli ilinden ve çevrede yer alan diğer illerden çok yoğun bir şekilde ziyaretler almaktayız.” ifadelerine yer verdi.

Büyükşehir Belediyesi olarak ulaşım ile birlikte alt ve de üst yapıyla alakalı çok büyük yatırımlar yapmış olduklarını da ifade eden Başkan görevindeki Osman Zolan, şehirler arasındaki ulaşımın kesişim noktasından biri olan Üçgen Köprülü Kavşaklarıyla beraber trafik içerisinde çok büyük bir rahatlama sağlanmış olduğunu da açıkladı. AK Parti’nin Genel Başkanvekili ve de İstanbul Milletvekili görevinde bulunan Profesör Doktor Numan Kurtulmuş, hizmetlerinden dolayı Başkan görevindeki Osman Zolan’a teşekkür edip, çalışmaları içerisinde başarılar dileğinde bulundu.

Profesör Doktor Kurtulmuş, ”Milletin oyları ile birlikte iş başına gelmekteyiz. Allah’ım milletin vermiş olduğu oyların hakkını verebilmeyi de nasip etsin. En önemli sorun odur.” ifadeleri ike konuştu. Ziyaretin sonrasında ise AK Partinin Genel Başkanvekili görevinde bulunan Profesör Doktor Numan Kurtulmuş, Başkan görevindeki Osman Zolan ve beraberindeki heyet Denizli Teleferik ile birlikte Bağbaşı Yaylasına bir ziyarette bulundu. Denizli merkez içerisinde kar yokken bembeyaz renkteki görüntüsüyle kendisine hayran bırakmakta olan Teleferik ile Bağbaşı Yaylası’nda incelemeler yapan Profesör Doktor Kurtulmuş ve beraberinde bulunan heyet, karın ve harika manzaranın tadını çıkarttı..