28 yaşında bulunan Aviva Rocks, bugün sahip olduğu görüntüsüne kavuşabilmek amacıyla pek çok defa estetik ameliyatı oldu. eski dönemlerde zayıf ve de kıvrımsız durumda bulunan Rocks, operasyonlara toplamda 50.000 dolar tutarında para harcayıp çok farklı biri haline gelmiş oldu.

Aviva Rocks, niçin bir Barbie bebek gibi görünmeyi istediğini ise şu şekilde ifade etmekte; ”Barbie’yi fazlası ile seviyorum zira çok yapay, sürekli olarak çok mutlu ve de ne iste ise yapıyor” ifadelerini kullanarak anlatmakta. Aviva Rocks ayrıca, kendi deyişi ile ”kıvrımlı Barbie” şeklinde görünmek amacıyla yapmış olduğu her şeyin de kendisini çok daha fazla mutlu ettiğini belirtmekte; ”Estetik operasyonlar beni fazlası ile mutlu etmekte. Zira kendimi tekrardan yaratıyorum ve kafamda yer alan güzellik anlayışına git gide yaklaşmaktayım.”

Aviva Rocks, şu zamana kadarki süre içerisinde 3 defa göğüs büyütme, 2 defa burun düzelttirme ve 1 defa ise yüz gerdirme operasyonu atlatmış. Botoks ile birlikte sayısız bir şekilde dolgu ve kalıcı makyaj da yüzünde yer alan estetik müdahalelerden sadece bir kaç tanesi. Şimdi ise en büyük hayalide belinin çok daha ince bir şekilde görünmesi amacıyla kaburgasını aldırabilmek. 21 yaşındayken ilk estetik operasyonunu geçirmiş olan Aviva Rocks’ın bu işten hiç bir şekilde vazgeçmeye de niyeti yok gibi gözükmekte.