Ünlü şovmenlerden biri olan Eser Yenerler, seneler önce çekilmiş olan bir videosu içerisinde uyuşturucu kullanmakta olduğu ileri sürülünce adeta çılgına dönmüştü. Yenerler, uyuşturucu kullanmakta olduğunu ileri sürenlerle alakalı olarak suç duyurusunda bulunmuş olduğunu açıkladı

Eser Yenenler, seneler önce çekilmiş bir tane videosunu sosyal medya üzerinde uyuşturucu madde kullanmaktaymış gibi yansıtılmasını hiç bir şekilde affetmedi.

Sosyal medya üzerinde çok hızlı bir şekilde yayılmaya başlayan görüntülere bakıldığında DJ kabininde yer alan Eser Yenenler, aniden masanın üstünde eğilmekte. Sosyal medya hesaplarının bazılarında ise bu görüntüler içerisinde Eser Yenenler’in uyuşturucu madde kullanmakta olduğu ileri sürüldü. Görüntülerin hepsi izlendiği zaman Yenenler’in sigarasını yakmak amacıyla eğilmiş olduğu da açık bir şekilde anlaşılmakta. Bu bahsi geçen görüntüleri yaymış olan hesaba da ateş püskürmüş olan Yenenler, ”Çok rezilsiniz. Şeyma’nın postu içerisinde var video gizli bir tane video gibi paylaşmaktasınız bir de. Klima var yanmamakta, sigarayı eğilerek yakıyorum 3 yıl önce” ifadeleri ile isyan etmişti. Yenenler ayrıca, avukatı aracılığı ile suç duyurusunda bulunmuş olduğunu da açıkladı.

Eser Yenenler, yapmış olduğu bir başka açıklamada da ”Tek bir kötü alışkanlığım sigara idi onu da bıraktım. Art niyetli durumdaki paylaşımlar için gelsin bu stroy (hikaye)” ifadelerine yer verdi.