Domuz gribi hastalığına yakalandığı açıklanan ünlü oyuncu son hali ile birlikte takipçilerini çok fazla üzdü. İkiz bebeklerine 5 aylık hamile olduğu açıklanan oyunculardan Pelin Akil, hastalıklardan bir türlü kurtulamamakta.

İlk önce sinüzit hastalığı, daha sonrasında ise domuz gribi hastalığına yakalanmış olan ünlü oyuncunun, bu kez ise burnu kanadı. Buz sürdüğünden dolayı bütün yüzü kızarmış olan Pelin Akil; ”İnşallah daha iyi olacağım.” deyip, takipçilerini de bu şekilde bilgilendirmiş oldu. Akil’in takipçileri ise yapılmış olan bu paylaşıma hiç bir şekilde sessiz kalmadı. Akil’in bir tane takipçisi yapılan paylaşımın altına; ”Çok geçmiş olsun. İnşallah kazasız ve belasız bir şekilde hamileliğini atlatırsın.” şeklinde bir yorum yazdı. Farklı bir tane takipçisi de,; ”Nazar değdi kesin bu kıza.” şeklindeki ifadelere yer verdi.

Yaklaşık olarak 3 gün boyunca hastanede yatmış olan Pelin Akil, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu özel bir paylaşım ile birlikte domuz gribine yakalanmış olduğu konusunda bir açıklama yapmıştı. Hastane odası içerisinden paylaşmış olduğu kısa videolar aracılığı ile sağlık durumu konusunda sevenlerine bilgiler aktaran Akil, takipçilerinin iyi dileklerinden dolayı teşekkür etmeyi de hiç bir şekilde ihmal etmemiş idi.

İlk önce,FOX TV kanalında ekranlara gelmekte bulunan ”Arka Sıradakiler” isimli dizi sayesinde seyirciye yüzünü tanıtmış olan kabiliyetli oyuncu, bu dizi içerisinde 4 sezon boyunca yer aldı.