Geçmiş olduğumuz günler içerisinde ilişkilerini ilan etmiş bulunan İrem Derici ile Ataberk Özdene çiftinin mutlulukları sürerken, dansçının Survivor programı içerisinde de yarışmış olan ünlü şarkıcılardan Tarık Mengüç’ün kuzeni olduğu ileri sürüldü.

İrem Derici’nin dansçılarından biri olan Ataberk Özdene’yle ilişkiye başlamış olması gündeme bomba gibi oturmuş bir durumdayken, Özdene’nin eski sevgilisi olan sosyal medya fenomenlerinden Gökçe Yıldırım’ın aldatılmış olduğunu ileri sürmesi adeta olay olmuştu. Derici ile birlikte Özdene çifti bu iddiaları kesin bir dille yalanlarken, taze ilişkilerine ise hiç bir şekilde hız kesmeden devam etmekteler. Bugün içerisinde gündeme oturmuş olan farklı bir olayda 21 yaşında bulunan dansçı Ataberk Özdene’nin Survivor isimli yarışmaya da katılan ünlü şarkıcılardan Tarık Mengüç’ün kuzeni olduğunun ortaya çıkmış olmasıydı.

Ses sanatçısı ile birlikte yazar olan Onur Akay, Özdene’nin ünlü şarkıcılardan Tarık Mengüç ile kuzen olduğunu açıkladı. Özdene’nin, Tarık Mengüç’ün teyzesinin oğlu olduğunu açıklayan Akay sonrasında ise; ”İrem derici bu defa çok fazla aşık ve evlenecek gibi görünmekte. Evlenir ise kime gelin gitmiş olacak biliyor musunuz? Tarık Mengüç’e gelin olacak. Ataberk, sanatçılardan Tarık Mengüç’ün teyzesinin oğludur.” ifadeleri ile konuştu. Geçmiş olduğumuz günler içerisinde Kars tatilinden kareleri sosyal medya hesabı üzerine paylaşım yapan Derici, bu resme ”Aşk dediğin hiç düşünmeden yatmaktır ölüme, dünya alem dirense ve dursa önüme!” şeklinde bir not yazmış ve bu paylaşımı 100.000 taneye yakın bir beğeni almıştı.