Şener Şen’i, tam 14 seneden sonra tiyatro sahnesine geri döndürmüş olan ”Zengin Mutfağı” isimli oyun, kapalı gişe oynamakta. Geçmiş olduğumuz günler içerisinde satışa çıkmış olan Şubat ayında gerçekleşecek oyunlara ait yaklaşık olarak 3.700 tane bilet, 2 saat içerisinde tükenmiş oldu.

Şener Şen, ”Zengin Mutfağı” isimli tiyatro oyunuyla DasDas içerisinde tiyatroseverlerle buluşmayı sürdürmekte. Seyirciler ise, prömiyer itibari ile kapalı gişe oynamakta bulunan bu oyunu izleyebilmek amacıyla heyecanlı bir şekilde sonraki temsillerin bilet satışının başlayacak olmasını beklemekte. Birkaç gün öncesinde 7 Ocak tarihi içerisinde satışa çıkartılacağı duyurusu yapılan bu oyunun Şubat biletlerinin hepsi kısa zamanda tükendi. 2 saat içerisinde yaklaşık olarak 3.700 tane bilet satışı yapıldı. 40 sene öncesinde ilk defa İstanbul Şehir Tiyatroları içerisinde oynamış olduğu ”Zengin Mutfağı” ismine sahip oyunla tekrardan tiyatro sahnesine geri dönmüş durumdaki Şener Şen’e fazlasıyla yoğun bir ilgi gösterilmekte.

Vasıf Öngören’in yazmış olduğu hiciv dolu oyun içerisinde tekrardan Lütfü Usta isimli karaktere yaşam veren Şen’e eşlik etmekte bulunan Kutay Sandıkçı ile birlikte Onay Kaya, Gizem Ergün ve de Uğur Arda Başkan benzerindeki genç oyuncuların performansları ise izleyen herkesten tam bir not aldı. Seyircilerin daha şimdiden Mart ayına ait biletlerinin satışa çıkmasını heyecanlı bir şekilde beklemekte oldukları ”Zengin Mutfağı” isimli oyun, sezon süresince DasDas’ın Ataşehir Metropol İstanbul’da yer alan yeni yerinde tiyatroseverler ile buluşmayı sürdürecek.