Usta oyunculardan biri olan Yalçın Dümer, katılmış olduğu program içerisinde Cumhurbaşkanı görevinde bulunan Recep Tayyip Erdoğan’la seneler önce yaşamış olduğu bir tane anıyı anlattı. Dümer açıklaması içerisinde; ”Erdoğan benim nikah şahidimdi. ”Bu evlilik sadece 6 ay kadar sürer” şeklinde konuştu ve öyle de oldu” ifadelerine yer verdi..

Bir döneme damgasını vurmayı başaran usta oyunculardan Yalçın Dümer, Kanal D ekranları içerisinde yayınlanmakta olan ”Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa” isimli programa konuk olarak katıldı. Seneler öncesinde Cumhurbaşkanı görevinde buluna nRecep Tayyip Erdoğan’la olan bir tane anısını açıklayan Dümer, herkesi çok fazla şaşırttı.

Dümer, Esra Balamir’le evlilikleri esnasında Erdoğan’ın nikah şahidi olmuş bulunduğunu ve başından geçen çok komik bir tane anısını da şu şekilde anlattı; ”Biz Esra Balamir ile Galatasaray Adası içerisinde evlenmiştik. Sayın Cumhurbaşkanımız görevindeki Recep Tayyip Erdoğan ise o zamanlarda belediye başkanı olarak görevliydi. Ben yanına uğrayıp ”Başkanım çok teşekkür ederim. Çok büyük bir güzellik yaparak bizi kırmadınız.” şeklinde konuştum.

Zira oda Kasımpaşalı ve ben de bir Kasımpaşalı’yım. O sebepten dolayı da bir yakınlığımız bulunuyordu. Bana gelerek ”Bu evlilik sadece 6 ay devam eder” ifadeleriyle konuştu. Ve yaptığımız evliliğimizde tam 6 ay devam etti. Sonrasında birlikte maça gittik. Maçı da yan yana bir şekilde izledik bana burada ”Gördün mü bak ben nasıl bildim” şeklinde konuştu.”