İlçe ziyaretlerinin dahilinde Sarayköy ilçesine ziyaret gerçekleştiren Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Osman Zolan, vatandaşlar ile kucaklaşmış oldu. Başkan görevinde bulunan Osman Zolan’a ise Sarayköy Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Ahmet Necati Özbaş, AK Parti’nin Sarayköy İlçe Başkanı görevinde bulunan Volkan Gezen ve beraberinde yer alanalar eşlik etti.

Beylerbeyi Mahallesi ile birlikte Sığma Mahallesi, Caber Mahallesi, Uyanık Mahallesi, Ada Mahallesi, Ahmetli Mahallesi, Tepeköy Mahallesi, Tosunlar Mahallesi, Sazak Mahallesi, Köprübaşı Mahallesi, Karataş Mahallesi, Tekke Mahallesi, Köprübaşı Mahallesi, Karakıran Mahallesi, Tırkaz Mahallesi ile Hasköy Mahallesi içerisinde vatandaşlarla kucaklaşmış olan Başkan görevinde bulunan Osman, gitmiş olduğu her mahallede çok yoğun bir ilgiyle karşılanmış oldu,

Sarayköy ilçesindeki vatandaşlarım istekleriyle birlikte önerilerini dinlemiş oldu. Büyükşehir Belediyesinin yaşama geçirmiş olduğu projeleri anlatmış olan Başkan görevindeki Osman Zolan’ın ziyaret programı da gece geç saatlere kadar devam etti.

Başkan görevinde bulunan Osman Zolan; ”Büyükşehir kararı verildiği zaman kafalarda soru işareti bulunmaktaydı. ‘Büyükşehir geldiği zaman neler olacak?, Belediyemiz var kapanacak artık, bize kimler bakacak. Denizli ilinden buraya bir hizmet gelir mi?’ şeklinde kaygılar bulunmaktaydı. Biz ise hep şunu dedik, ‘Her şey çok daha güzel bir durumda olacak, hiç bir şekilde merak etmeyin’ şeklinde konuştuk. ‘Denizli ilinde ne var ise aynısı buralarda da olacak’ şeklinde cevap verdik. ‘Artık bir tane hizmetkârınız değil 2 tane hizmetkârınız bulunacak. Hem Sarayköy Belediyesi hem ise Büyükşehir Belediyesi sizler için gece ve gündüz hizmet ediyor olacak’ şeklinde konuştuk. Şükürler olsunki, bugün dönüp geriye baktığımız zaman Sarayköy ilçesinde Denizli ilimizde, 622 tane mahallemiz içerisinde taş taş üzerine koyduk. Pek çok güzel işlerin altına beraber imza atmış olduk. Yapılamaz ve çözülemez denilmiş olan pek çok işleri yapmış olduk” ifadeleri ile konuştu.