Denizli ilinin Sarayköy ilçesi içerisinde 1 tane tır ile 3 tane otomobilin karışmış olduğu kaza esnasında 3 kişinin yaralanmış olduğu bilgisine ulaşıldı.

İddialara bakılır ise Denizli ilinden Aydın iline doğru seyir halinde bulunan Güven Çelikparmak’ın (42) direksiyonunda bulunduğu 35 TUD 34 plakasına sahip bir tır, Köprübaşı Mahallesi’ne yakın bir bölgede aynı yönde seyir halinde bulunan Ramazan Akgüllü yönetiminde olan 20 RN 423 plakasına sahip bir otomobile çarptı.

Çarpmanın etkisi ile birlikte kontrolden çıkmış olduğu açıklanan tır, kavşak içerisinde beklemekte bulunan Adem Doymaz’ın kullanmakta bulunduğu 45 SA 954 plakasına sahip otomobile, hemen sonrasında ise Hasan Alan idaresinde bulunan 20 DA 578 plakasına sahip bir otomobile daha çarptı.

Çarpmanın etkisi ile birlikte trafik ışıklarıyla tıra ait dorse arasında kalmış olan otomobilde sıkıştığı belirtilen Akgüllü ise, ihbar üzerine olay yerine gelmiş olan itfaiye ekiplerinin yoğun bir çabası sonucunda sıkıştığı yerden çıkartılabildi.

Yaralanmış olan otomobillerin şoförleri ise, yine ihbar üzerine hızlı bir şekilde olayın yaşandığı yere sevk edilen ambulanslar ile beraber Sarayköy Devlet Hastanesine götürüldüler.

Yaralılar arasında yer alan ve itfaiye ekiplerinin uzun çabaları ile aracından çıkartılabilen Akgüllü’nün hayati bir tehlikesinin bulunmakta olduğu bilgisine ulaşıldı.