İsmi Acun Ilıcalı’yla aşk dedikodularına karışmış durumdaki Itır Esen’in projesi açıkça ortaya çıkmış oldu. Esen, Survivor’a ait olan YouTube kanalı içerisinde sunuculuk yapmaya başlamış oldu.

Geride kalan günler içerisinde Acun Ilıcalı’yla görüntülenmiş olan Itır Esen çok ani bir şekilde magazin gündemine oturmuş ve çok uzun bir zaman boyunca da konuşulmuştu. Itır Esen çekilmiş olan bu görüntüden sonra özel bir açıklamada bulunup yeni başlayacak olduğu açıklanan Survivor Türkiye – Yunanistan programıyla alakalı bir görüşme gerçekleştirmiş olduklarına açıklık getirmişti. Esen’in başlayacak olduğu yeni projesi içerisinden ilk görüntüler ise dün resmi bir şekilde yayınlandı.

Itır’ın Survivor programı içerisindeki projesi Acun Ilıcalı’nın sahibi bulunduğu internet sitesi üstünden gerçekleştirilen paylaşım ile duyurulmuş oldu. Laura isimli partneriyle beraber internet üstünden Survivor programını sunacağı açıklanan Itır’ın programı; ”Survivor Türkiye – Yunanistan’da mücadele etmeye başlayacak Yunan yarışmacılar, ilk röportajları ile çok yakında karşınızda!” şeklindeki anons ile tanıtıldı.

”Miss Turkey” isimli yarışma içerisinde 1. seçildikten sonrasında atmış olduğu tweetten dolayı tacı geri alınmış olan Itır Esen’in geçmiş olduğumuz senenin son aylarında Şeyma Subaşı’yla boşanma kararı alan Acun Ilcalı’yla aşk yaşamakta olduğu ileri sürüldü. Haklarında çıkmış olan aşk dedikodularıyla alakalı olarak taraflardan halen bir doğrulama veyahut yalanlama da gelmiş değil.