Denizli ilinin Pamukkale ilçesi içerisinde park durumundaki bir tane otomobilin içinde 23 yaşında olduğu açıklanan bir gence ait ceset bulunduğu bilgisine ulaşıldı. Gencin neden yaşamını yitirmiş olduğunun ise gerçekleştirilecek otopsinin sonrasında kesinlik kazanacağı açık bir şekilde ifade edildi.

Olayın ise, Pamukkale ilçesinde yer alan Fatih Mahallesi içerisinde meydana geldiği açıklandı. Park durumunda olduğu belirtilen bir tane otomobilin içinde hareketsiz durumda kişinin yatmakta olduğunu gören vatandaşlar bu durumla ilgili olarak hemen polis ile birlikte sağlık ekiplerine bir ihbarada bulundu. İhbarların hemen sonrasında olayın yaşandığı yere intikal etmiş olan sağlık ekibinin gerçekleştirdiği kontrollerde, otomobilde yer alan gencin yaşamını kaybetmiş olduğu ifade edildi belirlendi. Yapılmış olan inceleme içerisinde cansız bedenin Zekeriya Akhan (23) adına sahip bir gence ait olduğu tespit edildi.

Cumhuriyet savcısınında olayın yaşandığı yerde inceleme yapmasının hemen sonrasında Akhan’ın cansız durumdaki bedeni otopsi yapılması amacıyla sağlık ekipleri tarafından Pamukkale Üniversitesinin (PAÜ) Hastanesinde yer alan Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü

Akhan’ın vücudu üzerinde herhangi bir şekilde yara veyahut darp izine rastlanmaz iken, net ölüm sebebinin ise otopsiden sonra kesinleşeceği ifade edildi. Yaşanmış olan bu olay ile alakalı olarak bir soruşturmanın başlatılmış olduğu ifade edildi.