Denizli ilinde yer alan Çameli ilçesi içerisinde üstüne tomruk düşmüş olan orman işçisi yaralandığı konusunda bilgi verildi.

Gerçekleşen bu olayın ise, saatler 17:00’yi gösterirken Çameli ilçesinde yer alan Elmalı Mahallesi üzerinde meydana geldiği konusunda bir açıklama yaptı. Kepir mevki içerisinde yer alan dağlık alanda kesim işlemi gerçekleştiren ve orman işçisi pozisyonunda çalışmakta bulunan evli, 1 çocuk babası olduğu açıklanan Bayram Gök’ün üstüne tomruk düştüğü bilgisi aktarıldı. Tomruğun çarpmasından hemen sonra batıldığı açıklanan Gök’ü görmüş olan öteki orman işçileri ise bu durumla alakalı olarak hızlı bir şekilde sağlık ekiplerine ihbarda bulundu. Olayın yaşanmış olduğu yere ise itfaiye ile birlikte sağlık ve de jandarma ekiplerinin çok hızlı bir şekilde yönlendirildiği konusunda bilgiler aktarıldı.

Olayın yaşanmış olduğu yere ise ekipler, engebeli ve çok sarp bir arazi üzerinde yaralıya ulaşma amacıyla çaba gösterdi. Sağlık ekiplerinin tarafından olayın gerçekleşmiş olduğu yer içerisinde ilk müdahalesi gerçekleştirilen Gök, sedye yardımı ile ambulansa kadar sağlık personeli tarafından taşındı. Denizli Devlet Hastanesi’ne götürülmüş olan Gök’ün hayati tehlikesinin bulunmamakta olduğu, omzu ile birlikte kaburgasında çeşitli kırıkların yer aldığı bilgisine de ulaşıldı. Jandarma ekipleri ise yaşanmış olan bu olayla alakalı olarak bir soruşturma başlatmış durumda.