Şarkıcılardan Gülşen ile birlikte Ozan Çolakoğlu çifti, oğulları olan Azur Benan için Arnavutköy’de yer alan bir mekanda özel bir doğum günü partisini organize etti. Kesenin ağzını da sonuna kadar açmış olan çift, doğum günü partisinde toplamda 15.000 Türk Lirası tutarında bir para harcadı.

Ünlü şarkıcılardan Gülşen ve müzisyenlerden Ozan Çolakoğlu, 2 yaşına girdiği açıklanan oğulları Azur Benan’a özel bir doğum günü organizasyonu gerçekleştirdiler. Arnavutköy’de yer alan bir mekanda gerçekleştirilmiş olan bu özel doğum günü partisine tam amına 15.000 Türk Lirası tutarında bir harcama yaptılar.

Oğlunun bu özel doğum günü partisiyle alakalı kendilerine yapılan sponsor tekliflerini hiç bir şekilde kabul etmeyen Gülşen, oğlunun doğum gününe özel partisiyle ilgili kesenin ağzını da açmış oldu. Azur Benan’ın 2. yaş gününe özel olarak 2.000 Türk Lirası tutarında çok özel bir pastanın yapıldığı açıklandı. Ünlü ve başarılı durumdaki şarkıcı iddialara bakılır ise toplamda 15.000 Türk Lirası tutarında bir para harcadı.

Gülşen ayrıca oğlu için düzenlemiş olduğu doğum günü partisi içerisinden sosyal medya üzerinde de özel paylaşımlar gerçekleştirdi. Gülşen açıklamasına; ”İyi ki doğdun oğlum” ile birlikte ”2 olduk efendim” şeklinde notlar ekleyerek mutlu gününü bütün takipçileri ile paylaşmış oldu.