TV8 kanlı içerisinde yayın hayatına devam eden O Ses Türkiye isimli yarışmasının büyük finali esnasında şampiyon, Murat Boz’un takımına yarışmakta olan Ferat Üngör oldu.

Final bölümü ile birlikte TV8 ekranları üzerinde yayınlanmakta olan O Ses Türkiye’nin bu sezon içerisindeki şampiyon kesinleşti ve Ferat Üngör yarışmayı kazandı.

Nefesleri kesmeyi başaran O Ses Türkiye isimli yarışma programında son 2’ye kalmış olan isimler Murat Boz’un takımı içerisinden Ferat Üngür ile birlikte Beyaz’ın takımı içinden Umut Kaç olmuştu.

TV8 ekranları üzerinde yayınlanmakta olan O Ses Türkiye isimli yarışmasının büyük finali esnasında şampiyon kesinleşti ve Murat Boz’un takımı adına yarışma gerçekleştiren Ferat Üngör oldu.

Ferat Üngör, O Ses Türkiye isimli yarışma programı içerisinde Zülfü Kaküllerin Amber Misali ismine sahip türkü ile birlikte bütün herkesi kendisine hayran bırakmıştı. Söylemiş olduğu türküler ile birlikte ekranları başında bulunan herkesi çok farklı diyarlara götürmeyi başaran Ferat Üngör, 4 tane jürinin arasından Murat Boz’u tercih etmiş oldu. Aslen Diyarbakır’lı olduğu açıklanan ve yarı final esnasında da Turnalar şarkısıyla birlikte çok harika bir performans sergilemiş olan Ferat Üngör, halkın takdirini de kazanıp O Ses Türkiye isimli yarışma programının şampiyonu olmayı başardı.