HaberTürk TV kanalının çok başarılı ve de güzel spikerlerinden biri olan Ceren Bektaş, iş adamlarından Gökçe Atuk ile dünya evine girdi. Çift, aileler arasında çok sade bir nikah töreni gerçekleştirdi.

HaberTürk TV isimli kanalda Ana Haber Bülteni sunucusu görevini yapan Ceren Bektaş, evlilikle ilgili haberi kişisel sosyal medya hesabı üzerinden ”Fazlasıyla yakışıklı, çok bilmiş durumdaki biricik aşkım, sevgili kocam Gökçe beyi takdimimdir..Hikayenin öncesiyle birlikte sonrasını fasiküller durumda yayınlayacağım tabikide, benden söylemesi…” şeklindeki bir not ile birlikte duyurdu.

HaberTürk kanalının mikrofonlarına konuşma gerçekleştirmiş olan Bektaş, duygularını ise şu şekilde ifade etti; ”Seneler boyunca o kadar çok canlı yayın gerçekleştirdim ancak hiç bir şekilde bu kadar heyecanlanmış olduğumuz hatırlamıyorum, tabiiki de fazlası ile mutluyuz” sözlerini kullanırken, Gökçe Atuk’ta yapmış olduğu konuşması içerisinde; ”Bizimki aslında çok harika bir aşk hikayesidir. Pek çok badirelere ve zorluklara dayanmış olan ancak ilk görüşte başlamış ve şimdi ise harika bir aile kurup inşallah sonsuzluğa kadar sürecek. Harika bir aşk hikayesinin en mutlu durumdaki günü de belki de bugün…” şeklindeki ifadeleri ile konuşmasını gerçekleştirdi.

Ceren Bektaş 24 Eylül tarihine kadarki zaman içerisinde ”Gün Başlıyor” ismine sahip programı sunuyordu. Yeni yayın döneminde ise Ana Haber Bülteni’ni sunmaya başladı.