Denizli ilinin Pamukkale ilçesinde yer alan bir mesire içerisinde, Nevzat A.’nın (27) kafasına poşet geçirilmiş durumdaki cesedi bulundu.

Denizli ilinde yer alan Pamukkale ilçesinde bulunan bir tane mesire alanında, Nevzat A. (27) adlı bir kişinin başına poşet geçirilmiş durumdaki cansız bedeni bulundu. Yanında yer alan tüpten çakmak gazı solumuş olduğu zannedilen Nevzat A.’nın cansız bedeninin donmuş bir durumda olmasından dolayı akşam saatlerinde yaşamı kaybetmiş olduğu sütünde durulurken, net ölüm sebebinin tespiti amacıyla otopsi yapılacak olduğu bilgisine de ulaşıldı.

Bugün saatler 11:00’i gösterirken, Çamlık Mesireliğinin Hayvanat Bahçesi arkasında yer alan ormanlık alana top oynamak için gidenler, yerde kafasına poşet geçirilmiş durumdaki bir erkek cesediyle karşılaşıp, bu durumla ilgili olarak polis ekiplerine hemen ihbarda bulundu. Olayın yaşandığı yere gelmiş olan gelen polis ekipleri ise, vücudunun üzerinde herhangi bir şekilde darp ve de kesici alet yarası olmayan kişinin, yanında bir tanede çakmak gazının dolum tüpünü buldu. Polis ekipleri, çakmak gazı soluyup yaşamını kaybettiği zannedilen bu gencin, cansız bedeninin donmuş olmasından dolayı akşam saatlerinde yaşamını kaybetmiş olduğu olduğu üstünde durulmakta olduğunu da bildirdi. Polis ekipleri ve savcının olayın yaşandığı yerdeki incelemelerinin sonrasında otopsi amacıyla Pamukkale Üniversitesi Hastanesinin Adli Tıp Kurumu Morgu’na götürülmüş olan bu cesedin Nevzat A.’ya ait bir durumda olduğu tespit edildi.