Dünya çapında ünlü durumdaki şarkıcılardan Drake, konseri esnasında 17 yaşında bulunan bir hayranı ile çok uygunsuz bir şekilde dans etti. Drake ayrıca genç kıza birde; ”Aklımı tamamen başımdan aldı, başım bir belaya girecek. 17 yaşındasın demekki ben hapse gidemem!” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Amerika Birleşik Devletleri içerisinde özellikle de Hollywood yıldızlarına yönelik bazı taciz skandallarının etkisi halen aralıksız bir şekilde sürerken, ünlü durumdaki şarkıcılardan Drake’in yakın bir zamanda çekilmiş olan görüntüleri de ortaya çıkmış oldu. Sosyal medya üzerinde paylaşılmış olan videoya bakıldığında Drake, 17 yaşında bulunduğunu bildiği bir tane hayranını sahneye çıkartmakta.

Daha sonrasında ise genç yaştaki hayranı ile dans etmiş olan ve flört edip öpen Drake hemen sonrasında ise seyircilere dönüp; ”Aklımı tamamen başımdan almayı başardı, başımda bir belaya girecek. 17 yaşındasın sen demekki ben hapse gidemem! Niçin bu kadar güzelsinki” şeklinde bir yorum yapıyor. 32 yaşında bulunan Drake daha sonrasında ise bu genç kadınla dans etmekte ve öpmeye başlamakta. Drake sahneye çıkartmış olduğu bu hayranının boynu ile birlikte yanaklarını ve de alnını öptükten hemen sonra ikili dudak dudağa öpüşüyor. Videonun sosyal medyada paylaşılmasının hemen sonrasında çok sert bir şekilde eleştirilmeye başlanan Drake ise, bu konu ile alakalı ilgili bir açıklama gerçekleştirmedi.