Başarılı şarkıcılardan biri olan Koray Avcı, kendine istek parça amacıyla gönderilmiş olan kağıt peçeteleri biriktirmekte olduğunu, fakat annesinin ise bunları fuzuli görerek çöpe atmış olduğunu ifade etti

Başarılı sanatçılardan biri olan Koray Avcı, Ankara ili içerisinde Jolly Joker’de sevenlerinin karşısına çıktı. Konser esnasında kendisini dinlemeye gelenler ile sohbet etmiş olan Koray Avcı buradaki konuşmasında ise; ”Benim herhangi bir tarzım bulunmuyor. Ne bir popçuyum, ne bir türkücü, ne de bir rockçı. Benimkisi aslında aile içerisine çalınıp söylenmekte olan ve kulağa hoş gelen bir müzik. Vermiş olduğunuz paranın cebinizden çıkarak ruhunuza iyi bir şekilde gelmesini sağlamaktayız, hepsi sadece bu kadar” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Şarkıcı ilerleyen dakikalarda ise, kendisinden bir istek patça isteyen hayranlarına çok daha esprili bir yanıt verdi: ”Eski zamanlardan beri istek yazılı olarak kağıt peçeteleri atmam ve sürekli olarak biriktiririm. Ancak annemin ise fuzuli görmüş olduğu şeyleri atma gibi çok değişik bir huyu mevcut. Lafı ada hiç bir şekilde uzatmayayım, kıssadan hisse anlatmak gerekir ise annem benim bütün anılarımı çöpe atmış oldu. Ama ben artık tekrardan biriktireceğim inşallah. Bu sebepten dolayı bol bir miktarda istek şarkıda bulunabilirsiniz.” şeklindeki ifadeleri ile konuştu.