Kanal D ekranları içerisinde yayınlanmakta olan ”Müge ve Gülşen”le 2. Sayfa” isimli programının sunucularından Müge Dağıstanlı ile birlikte Gülşen Yüksel Salt, bugün ekranlara gelen canlı yayın esnasında Hande Erçel’le ilgili ”Bazlama suratlı” ifadelerini kullanan Kerimcan Durmaz’a ”Vicdanın çok rahat mı?” ifadelerini kullanarak sitem etti.

Programa başlama esnasında Hande Erçel’in yaşamını yitiren annesinin cenaze görüntülerini izlemiş olan sunucular, Erçel ile ilgili sosyal medya üzerinde olumsuz bir şekilde yorumlar yapan kişilere de canlı yayın esnasında isyan ettiler. Salt ise , Erçel’e ”Bazlama surat” şeklinde konuşan Kerimcan’ı çok sert bir dil ile eleştirdi.

Programının sunucusu olan Gülşen Yüksel Salt, şu sözler ile birlikte Kerimcan ve öteki kötü yorum yapan kişilere sitemde bulundu; ”Şimdilerde bu kızın canını acıtabilmek amacıyla dalga geçen kişiler, demediğini bırakmamış olanların içleri rahat mı merak etmekteyim. Hastane odası içerisinde yaşam müdahalesi vermekte bulunan bir anneyi kızı ile yaralamayan çalışanların vicdanı çok rahat mı peki? O anne hastalığını yenebilmeye çalışırken öte taraftan da kızına kalkan olabilmeye çalıştı.

Ancak sizler biraz daha tık alabilmek ve takipçi sayınızı arttırabilmek amacıyla Hande’yle alakalı öyle şeyler yazdınız ki ”Bazlama surat” bile dediniz ”Bıktım ben bu bazlamadan” şeklinde konuştunuz. Ne ortada bulunan hastalığı ne de hastayı dikkate aldınız. Kanser hastası bir insanın morale ihtiyacı bulunmaktaydı ancak siz bunu dikkate almadınız. Şimdi ise tüm samimiyetsizliğiniz ile Hande’ye giderek baş sağlığı dileğinde bulundunuz.”

Sosyal medya fenomenlerinden ve Kerimcan Durmaz ve sosyal medya fenomenlerinden Burak Altındağ, kişisel hesapları üzerinden oyunculardan hande Erçel’le alay etmiş, Durmaz, Altındağ’ın bir resmine ”Ay cidden kusacağım artık bu bazlamadan” şeklinde bir yorum yapmıştı.