Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye isimli programa çıkma konusunda isteği bulunan ve kanser hastası olduğu açıklanan Caner Güdük’ün hayalini gerçekleştirmiş oldu. Acun Ilıcalı, Caner’i O Ses Türkiye isimli programın sahnesine çıkartarak hayalini gerçekleştirdi.

Kanser hastalığına yakalandığı konusunda bilgiye ulaşılan 16 yaşında bulunan Caner Güdük’ün tek bir hayali vardı, oda gerçek oldu. Kanser hastalığı ile mücadele etmekte bulunan ve tek hayalinin ise O Ses Türkiye isimli program içerisinde çıkıp şarkı söyleyebilmek olduğunu ifade eden Caner Güdük’ün bu çağrısına Acun Ilıcalı da yanıtsız kalmadı

Sosyal medya üzerinde bir tane video ile birlikte sesini duyurmuş olan 16 yaşında bulunan kanser hastası Caner Güdük’ün bu yapmış olduğu çağrısı üstüne herkes adeta seferber oldu. Bağlaması ile birlikte zaman geçirmekte olduğunu ve ölmeden önce en son isteğinin ise O Ses Türkiye isimli programın sahnesinde şarkı söylemek olduğunu ifade eden Caner’in yaşam hikayesi, herkesin yüreklerini de burkmuştu.

Acun Ilıcalı ise Caner’in tek hayali olan şarkı söyleme hayalini gerçekleştirdi. O Ses Türkiye isimli programın stüdyosundan resim paylaşmış olan Caner; ”En sonunda hayalimi gerçekleştirmiş oldum. Destek vermiş olan herkese fazlasıyla teşekkür ederim yakın bir zamanda televizyonda olacak ancak daha belli değil ben buradan haberdar ederim” şeklinde bir not paylaştı.