Ünlü durumdaki sosyal medya fenomenlerinden biri olan Tammy Hembrow, takipçilerine harika durumdaki kalçanın sırrını açık bir şekile anlatıp; ”Yavaş ve de istikrarlı durumda bulunan kazanır.” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Instagram üzerinde yapmış olduğu paylaşımlar sayesinde milyon dolarlık bir fitness imparatorluğu kurmuş olan, fitness uzmanlarından biri olan Tammy Hembrow, yapmış olduğu son paylaşım ile birlikte hayranlarına harika durumdaki kalçanın sırrını açık bir şekilde anlattı.

Kurmuş olduğu fitness imparatorluğu ile birlikte çok kısa bir zamanda milyon dolarlar kazanmayı başaran genç kadın, egzersiz felsefesi içerisinde ”Yavaş ve de istikrarlı” durumda olanların kazanacak olduğunu söyledi. Kusursuz durumdaki bir vücut için çabayla birlikte kontrol, zaman ve de istikrarlı olmanın fazlasıyla önemli olduğunu ifade eden Hembrow sonrasında ise; ”Bu özel yarışı düzenli durumda olanlar kazanır” ifadelerine yer verdi. Antremanlar için çok uzun saatler ayırmanın hiç bir şekilde gerekli olmadığının altını çizmiş olan fitness uzmanı, haftada 5 defa yarımşar saat egzersiz yapabilmenin harika sonuç almak amacıyla yeterli bir durumda olduğunu ifade etti.

Egzersizle alakalı olarak bazı zamanlarda kendinizi zorlamanız gereklidir ifadelerine de yer veren Tammy Hembrow sonrasında ise; ”Bazı durumlarda olanaksız gibi görünmekte olduğunun farkındayım, özellikle çok uzun ve çok yorucu bir günün hemen sonrasında. Lakin kendinizi çok fazla zorlamadan yeteri kadar antrenman yapmalısınız.” ifadelerine yer verdi.