25 yaşında bulunan Avustralya asıllı anne, Instagram üzerinde fotoğraf paylaşarak, YouTube üzerinde video çekip milyonlar kazanmakta.

Şu anki gençlerin en fazla özenmekte olduğu şeylerinden bir tanesi Influencerlık. Yani sosyal medya üzerinde fenomen bir isim olarak, para kazanabilmekte. Özenilmekte olan ınfluencer’lardan bir tanesi ise 9 milyon tane takipçisi bulunan Tammy Hembrow. Avustralya asıllı fitnesscı Tammy Hembrow, ilk önce gebelik dönemindeki paylaşımları ile Instagram üzerinde dikkat çekmeyi başardı. Sonrası da deyimi yerinde ise adeta bir çorap söküğü gibi gelmiş oldu. Hembrow, kendini bir sosyal medya ile birlikte fitness uzmanı şeklinde tanımlamakta.

Tammy Hembrow, kişisel sitesi içerisinde de; ”İnsanları çok mutlu bir biçimde yaşamaya teşvik ve de motive etmeyi istiyorum” ifadelerine yer veriyor. Tammy, öte yandan ünlü isimlerlede çalışmakta. Bir dönemler Khloe Kardashian’a özel bir ders vermişti. Instagram üzerinde yapmış olduğu paylaşımlar sayesinde milyon dolarlık büyük bir fitness imparatorluğu kurmuş olan, fitness uzmanlarından Tammy Hembrow, yapmış olduğu paylaşımlar ile birlikte hayranlarına çok sıkı bir vücut amacıyla özel bilgiler de vermekte.

Tammy Hembrow’un 9 milyon taneden çok Instagram takipçisi mevcut, sporcu ürünlerinin satışını yapan birkaç şirketle sponsorlu durumdaki yayınları yapmakta. Hembrow, kendisine ait markası da dahil olmak üzre giyim markalarının bazılarıyla alakalı paylaşımlar yapmakta ve böylelikle fazlasıyla ciddi bir gelir elde etmiş oluyor. Hembrow’un kanalı içerisinde yapmış olduğu her bir sözleşme için ortalama bir şekilde aylık 17.000 dolar tutarından anlaşma yaptığı söylenmekte. Bunun yanında kendi giyim markasından ise çok yüklü bir miktarda kazanç sağlamakta.

2018 senesi içerisinde Hembrow, eski evini değiştirerek, 1.95 milyon dolar değerine sahip denize 0 bir malikanenin içine taşınmıştı.