Sosyal medya hesabı üstünden yapmış olduğu özel bir paylaşım içerisinde insan olmayı fazlasıyla sıkıcı bulmakta olduğu konusunda açıklamalar yapan ünlü ve başarılı popçulardan Aleyna Tilki; ”İnsan olmak gerçekten çok sıkıcı” şeklindeki bir ifadeyle paylaşım yaptı.

Sosyal medyayı çok aktif bir şekilde kullanmakta olan Aleyna Tilki; ”İnsan olduğumdan dolayı çok fazla kısıtlanıyorum şu anda. İnsan olmak gerçekten fazlası ile sıkıcı” şeklinde bir paylaşım yaptı ve insan olmayı çok fazla sıkıcı bulduğunu açık bir şekilde ifade etmiş oldu.

18 yaşında bulunan ünlü ve başarılı şarkıcılardan Aleyna Tilki, sosyal medya hesabı üstünden yapmış olduğu paylaşımlar ile birlikte çok dikkat çeken açıklamalara yer veriyor. Son paylaşımı içerisinde ”İnsan olduğumdan dolayı çok fazla kısıtlanıyorum şu anda. İnsan olmak gerçekten fazlasıyla sıkıcı” şeklindeki ifadelerine yer veren ünlü durumdaki şarkıcı, insan olmayı ciddi bir anlamda çok sıkıcı bulmakta olduğunu yazdı.

Aleyna Tilki’nin yapmış olduğu ”İnsan olmak gerçekten fazlasıyla sıkıcı!” şeklindeki paylaşımının hemen sonrasında ise takipçileri tarafından adeta bir mesaj yağmuruna tutulmuş oldu. Sıra dışı bir takım yorumların gelmiş olduğu mesajlar içerisinde ”Tilki ol” ile birlikte ”Keşke insan olmak yerine bir kaktüs olsaydın” ve de ”Gel birlikte ejderha olalım” benzerindeki değişik yorumlar yapıldı.