Denizli Büyükşehir Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan AK Partili Osman Zolan, Acıpayam İlçesini ziyarette bulunarak vatandaşlar ile bir araya gelmiş oldu. Başkan görevindeki Zolan’a ziyareti esnasında AK Partili Acıpayam Belediyesinin Başkanı görevinde bulunan Hulusi Şevkan, AK Parti’nin Acıpayam İlçesinin Başkanı görevinde bulunan Nurhayat Şanlı ve beraberindeki heyet eşlik etti. Başkan Zolan, Alaattin Mahallesi içerisinde başlamış olduğu ziyaretlerine sırası ile birlikte Yeşildere Mahallesi, Yumrutaş Mahallesi, Dodurga Mahallesi, Yazır Mahallesi, Gümüş Mahallesi, Kumafşarı Mahallesi, Dedebağı Mahallesi ve Darıveren Mahallesiyle devam etmiş oldu Gitmiş olduğu tüm mahallelerde ilgi görmekte bulunan Zolan, Acıpayamlılar’ın istekleriyle beraber önerilerini de dinledi.

Başkan görevindeki Zolan, Darıveren Mahallesi’ni ziyareti esnasında bir tane kahvehaneye de girdi. Burda bilardo oynamış olan ve vatandaşlarla sohbet etmeyi sürdüren Başkan Zolan, bir ara ıstakayı alarak, bilardo da oynadı.

Denizli ili içerisinde çok uzun senelerden beri yapılmayan işleri yapmış olduklarını ifade eden Başkan görevindeki Zolan; ”Hem Acıpayam Belediyesi hem ise Büyükşehir Belediyesi vatandaşlarımızın iyiliği için gece ve gündüz hizmet etmekte. 5 senede belki de 20 senelik bir iş yaptık. Sizlerin isteklerini yapma hususunda elimizden gelenlerin en iyisini yapmak için gayret gösterdik. Şehrimize 15 sene önce gelmiş olanlarda bugün ‘Denizli’ iline ne olmuş’ demekteler. Bizler gayret ettik ve çalıştık. Sizler ise bize güvendiniz ve güveninizi boşa çıkartmamak amacıyla hep beraber yürüdük. Çok şükürki nimetlerini de meyvelerini de Denizli ili olarak almaktayız. Eserler bırakmaktayız” ifadeleri ile konuştu.