Geçmiş olduğumu sene ticarete atılmış olan futbolculardan Sabri Sarıoğlu’nun gözlük mağazası çok yüksek seviyedeki kiradan dolayı geçmiş olduğumuz günler içerisinde kapanmıştı. İş yaşamı içerisinde zor günler geçirmekte olan Sarıoğlu’nun evliliğinin üstünde de kara bulutların dolaşmakta olduğu ileri sürüldü.

Futbolculardan Sabri Sarıoğlu, iddialara bakılırsa geçtiğimiz sene Nişantaşı’nda açmış olduğu gözlük mağazasını darboğaza girdiği için kapatma kararı aldı. Sarıoğlu, aylık olarak kirası 25.000 lira tutarında bulunan mağazanın masrafları artmaya başladığı için kepenk indirmek mecburiyetinde kalmış oldu. Bu işyeri kapatma iddiası gündemi sallamaya başlamışken Sabri Sarıoğlu’nun futbolu bırakmış olduğu da ortaya çıkmış oldu. Sarıoğlu’nun pilot olan eşi Yağmur Sarıoğlu’nun da kısa zaman öncesinde sosyal medya hesabını kapatmış olması dedikodu kazanını adeta kaynatmış oldu. Bu bahsi geçen durum Sarp ile birlikte Sare isimlerinde 2 tane çocukları bulunan ünlü durumdaki çiftin 8 senelik evliliğinin üstünde kara bulutlar dolaşmakta olduğunu düşündürdü.

İkilinin boşanacak oldukları dedikodusu, kulisler içerisinde konuşulmaya başlamışken çiftle alakalı olarak 2. bir iddia daha ortaya atılmış oldu. 2 tane çocuk annesi olmasına karşın pilotluk kariyerini çok başarılı bir biçimde devam ettiren Yağmur Sarıoğlu’nun geçtiğimiz günlerde kız ve de erkek kardeşi ile birlikte soluğu Amerika’da almış olduğu iddia edildi. Konuşulanlara bakılır ise Amerika içerisinde ev bakmaya başlayan Yağur Sarıoğlu, gelecek günlerde eşi ve de çocuklarıyla birlikte Türkiye’ye veda ederek Los Angeles’a taşınmış olacak. 2. çocuklarının doğumunu gerçekleştirdikten çok kısa bir zaman sonra pilotluğa dönmüş olan Yağmur Sarıoğlu, iş aşkı ile birlikte takdir toplamayı başarmıştı. Geçmiş olduğumuz günler içerisinde gözlük mağazasını kapatmış olan ünlü futbolculardan Sabri Sarıoğlu’nun, evliliği içerisinde de sıkıntılı durumlar yaşamakta olduğu ileri sürüldü.