2000’li senelerin en popüler gruplarından biri olan Hepsi’nin üyelerinden Yasemin Yürük, kariyerine çok değişik bir yön vermiş oldu.

Hepsi isimli grubunun 4 tane kadın solistlerinden Gülçin Ergül ile birlikte Yasemin Yürük, Cemre Kemer ve de Eren Bakıcı, artık çok daha farklı kulvarlarda boy göstermekte. Şarkılarıyla birlikte dansları konusunda da bir döneme damga vurmuş olan grup dağıldıktan hemen sonra Yasemin Yürük’ün tercihide müzik yapmanın yerine spora yönelmek oldu.

Kick boks ile pilates hususunda eğitmenlik yapmış olduğunu ifade eden Yürük; ”Yaşamıma hem personal trainer hem ise kick boks eğitmeni şeklinde devam etmeyi istiyorum. Dövüş ile ilgili bir müsabakaya çıkmayı düşünmemekteyim. Ben yalnızca özellikle kadınlara teknik bölümünü öğretiyorum” ifadelerine yer verdi.

Yasemin Yürük, pilates eğitmeni olan arkadaşı Ceren Duman’la Outdoor&Fitness isimli dergisinde kapak kızı oldu.

”Hepsi” isimli müzik grubu 2005 senesi içerisinde ”Bir” ismini vermiş oldukları ilk albümü ile aniden gündem olmayı başarmıştı. ”Olmaz Oğlan” ile birlikte çıkış yapmış olan grup, asıl büyük durumdaki patlamayı da ”Yalan” isimli karşıları ile gerçekleştirmişti. Altyapında Anastacia’ya ait olan ”Why’d You Lie to Me’sinden ” isimli şarkıdan bir kuple kullanmış olan ”Yalan”ın sonlarında yer alan erkek vokal ise Murat Boz idi. O zamanlarda ise Murat Boz halen ilk şarkılarından ”Aşkı Bulamam Ben”i dahi yayınlamamıştı.