Sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu cesur paylaşımlar ile birlikte isminden çok sık bir şekilde söz ettirmeyi başaran ünlü şarkıcılardan Hatice, spor yapmış olduğu anları da takipçilerinin beğenisine sunmuş oldu. Hatice videosunun alt kısmında yer alan açıklamaya; ”Bu devir içerisinde ya yüreğin ya da arkan sağlam olacak” şeklinde bir not ilave etti.

Ünlü ve başarılı durumda bulunan şarkıcılardan Hatice, Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olduğu özel bir video ile birlikte spor yapmakta olduğu anları takipçilerinin beğenilerine sundu. Hatice paylaşmış olduğu bu spor videosunun alt kısmına ”Bu devir içerisinde ya yüreğin ya da arkan sağlam olacak” şeklindeki notunu ilave etti. Hatice’nin, paylaşmış olduğu bu spot videosu ise çok kısa bir zaman içinde çok fazla sayıda yorumla birlikte beğeni almış oldu.

Hatice’nin instagram hesabı üzerinde yer alan takipçileri ise bu videoya hiç bir şekilde sessiz kalmadı. Hatice’nin videosunun altına yorum yapmış olan bir tane takipçisi; ”Sporcu durumdaki kişiliğinizi örnek almaktayım kendime.” şeklinde çok özel bir yorum gerçekleştirdi. Farklı bir tane takipçisi de; ”Sporcu mu yoksa şarkıcı mı desek bunu bilemedim.” şeklinde çok özel bir yaptı. Hatice son zamanlarda yapmış olduğu paylaşımlar ile birlikte çok fazla dikkat çekmekte