Sosyal medya fenomenlerinden biri olan ve aynı zamanda şarkıcı Selin Ciğerci dün akşam sevgilisi Gökhan Çıra’yla beraberliklerinin 2. senesini kutladı. Galatasaray Spor Kulübü’nün alt yapısından yetişmiş olan Çıra, sevgilisine yaklaşık olarak 1 milyon Türk Lirası tutarına sahip 5,5 karatlık tektaş bir yüzük ile evlilik teklifinde bulundu.

Bu sene içerisinde evlenecek oldukları konusunda bir açıklama yapan Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra ise dün 2. senelerini muhteşem bir şekilde kutladı. Kutlama amacıyla sevgilisini gözleri bağlı bir biçimde mekana getirmiş olan Çıra, daha sonrasında ise hemen evlilik teklifinde bulundu.

Teklifin karşısında gözyaşlarını hiç bir şekilde tutamamış olan Selin Ciğerci, Gökhan Çıra’ya sarılıp, ”Evet” şeklinde yanıt verdi. Geçmiş olduğumuz yıl Ebru Polat ile 5 Karat karşısını çıkartmış olan Ciğerci, 5,5 karatlık yüzüğünü de Instagram hesabı üzerinden paylaştı.

Gökhan Çıra’nın sevgilisine almış olduğu bu yüzüğün değeri ise yaklaşık olarak 1 milyon Türk Lirası tutarını bulmakta ve kolay bulunmadığından dolayı özel sipariş üstüne hazırlanmakta.

Diğer taraftan Selin Ciğerci ise daha öncesinde; ”2019 senesi her yönden benim senem olacak. Çok güzel sürprizlerim var. Zira fazlasıyla güzel bir şarkıyı hazırladık. Yeni seneye damgasını vurabilecek bir single geliyor” ifadelerine yer vermişti.