2018 senesine damga vurmuş olan aşklardan Sadettin Saran ile Emina Jahovic’in ilişkisi evlilik konusundaki tartışmalar sebebiyle sona ermiş olduğu ileri sürülmüştü. Sadettin Saran’ın Emina Jahovic’e 1 demet gül göndermesi ile beraber ünlü çiftin barışmış olduğu ifade edildi.

2 ismin ayrılıkları ise çok uzun sürmedi. Ünlü durumdaki iş adamının bu ayrılığa daha çok dayanamayıp Emina Jahovic’e mesaj atarak barışma yolunda ilk adımı atmış olduğu ileri sürüldü. Yılbaşı tatili amacıyla Amerika Birleşik Devletleri’ne gitmiş olan Sadettin Saran, dönüş esnasında bir buket gül alıp Emina Hanım ile barıştı.

Emina Jahovic’in sosyal medya üzerinde paylaşmış olduğu resim ve şükür mesajı ise ünlü durumdaki çiftin barışmış olduğu yönündeki iddiaları güçlendirmiş oldu.

Gel Konuşalım ismine sahip olan programda enine boyuna masaya yatırılmış olan bir programda Nur Tuğba Algül’ün ”Cidden barıştılar mı” şeklinde sormuş olduğu soruya, Eylem İpek ise cevap olarak; ”Tabi, barıştılar” ifadelerini kullandı. Yaşanmış olan süreci de aktarmış bulunan İpek; Sadettin Saran ile Emine Jahoviç birlikteliğinin Emina Jahovic’in evlilik baskısından dolayı sonlanmış olduğu ve yeni seneyi ayrı bir şekilde geçirmiş olduklarını ifade etti. Ayrılık sebebinin %90 Emina Jahovic’in evlilik baskısından dolayı gerçekleşmiş olduğununda altını çizmiş olan, Eylem İpek, Sadettin Saran’ın yurt dışındaki seyahatinden döner dönmezde hemen mesajlaşmaya başlamaktalar. Sadettin Saran bu konuda bir adım atmakta, bir buket gül göndermekte, ifadelerine yer veren sunucu, Saran’ın atmış olduğu mesjaına Emina Jahovic’in yanıt verip barışmış olduklarını ifade etti.