ATV ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Kırgın Çiçekler isimli dizi içerisinde Sedef karakterine hayat veren ünlü oyunculardan Elif Ceren Balıkçı’nın annesinin yaşamını kaybettiği açıklandı.

Ünlü durumdaki oyuncu Elif Ceren Balıkçı sosyal medya hesabı üzerinden yayınlamış olduğu bir mesaj ile birlikte annesinin yaşamını yitirmiş olduğunu duyurdu. Balıkçı paylaşımı içerisinde ”Benim canım, ciğerim, meleğim, bir tanem. Sen nasıl bırakarak gittin bizleri, nasıl beni bırakabildin, ben sensiz hiç bir şey yapamam ki, benim kanadımda kırıldı, benim nefesim kesildi ve hayallerim senle beraber uçup gitti. Annem seni herşeyden çok seviyorum.” şeklinde bir not ilave etti.

Elif Ceren Balıkçı Kim?

Elif Ceren Balıkçı, 1999 senesi içerisinde Avusturya’da dünyaya gelmiştir. Lise Eğitimine halen devam etmekte olan oyuncu küçük yaşlarda oyunculuğa adım atmış ve başarılı olmuş isimler arasında yer almaktadır. 9 yaşındayken Kayıp Prenses isimli dizi ile birlikte ilk oyunculuk deneyimini yaşamaya başlamış, daha sonrasında ise Göç Zamanı ile birlikte Merhamet, Bana Artık Hicran De, Bez Bebek ve Madalyon gibi diziler içerisinde de rol almıştır. Elif Ceren Balıkçı, Atv ekranları içerisinde yayınlanmaya devam eden Kırgın Çiçekler isimli dizinin kadrosuna dahil olmuş bir durumdadır ve Sedef isimli karaktere hayat vermektedir.