Sosyal medya fenomenlerinden biri olan Kerimcan Durmaz, dün akşam üstü Selin Ciğerci ile birlikte Gökhan Çıra’nın 2. senelerini kutlamakta oldukları partiye katılım gerçekleştirdi. Hande Erçel’e kendisiyle ilgili ”Bazlama surat” dediğinden dolayı eleştiriler altında bulunan Durmaz, kendini savundu.

Hande Erçel’in annesi hastane içerisinde kanser tedavisi görmekte olduğu dönemde oyuncuya ”Bazlama surat” ifadelerini kullanan Kerimcan Durmaz, Erçel’in annesinin yaşamını yitirmesi ile birlikte eleştiri yağmuruna tutulmuş oldu. Dün akşam üstü muhabirlerin bu konuyu anımsatması üstüne ise kendisini şu sözler ile savunmuş oldu; ”Önceden bir kişinin vesilesiyle bu şekilde bir şey söylemiş olabilirim ancak o durum ile bu durum çok daha farklı. Ben yalnızca baş sağlığı dilemek istedim. Ben Hande’nin annesinin yaşamakta olduğu hastalığından tamamen habersizdim. Bunu kasti bir şekilde ve bilerek yapıyor olsaydım haklı durumda olurlardı. O konu fazlası ile eski bir konu, şu anda yaşanmış olanlarda çok daha yeni. Ben insanlık görevimi yaparak baş sağlığını diledim. Kim olursa olsun dilerdim. O sözlerle birlikte tepkiler bana fazlasıyla saçma geldi. ” ifadelerine yer verdi

Güzel oyunculardan Hande Erçel’in bir zamandır kanser tedavisi görmekte olan annesi, geçmiş olduğumuz hafta yaşamını yitirdi. Erçel, kelebek sevgisi ile bilinmekte olan annesini ise yakasına kelebek broşu takıp son yolculuğuna uğurlamıştı.