Ünlü türkücülerden biri olan İzzet Yıldızhan katılmış olduğu magazin programı esnasında 9 tane çocuğuna evde ödüllerle birlikte ceza sistemini uygulamakta olduğunu ve aylık masraflarının ise 100.000 Türk Lirası tutarını da geçmiş olduğunu ifade etti..

Türkücülerden İzzet Yıldızhan, Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmakta olan ”Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa” isimli programına konuk olarak katıldı. Program esnasında aile yapısıyla birlikte 9 tane çocuğundan söz eden Yıldızhan, çocuklarının aylık olarak toplamdaki masraflarının 100.000 Türk Lirası tutarını geçmiş olduğunu ifade edildi.

Yıldızhan, canlı yayın esnasında aile yaşantısı ile alakalı ilginç bir itiraf gerçekleştirdi. Program esnasında 9 tane çocuğu ile birlikte resmi paylaşılmış olan Yıldızhan; ”9 çocuğum mevcut. 7 tanesi erkek, 2 tane kız. Çocuklarıma eğitimin ne kadar önemli olduğunu her defasında söylüyorum. Hepsi okumakta. Aylık ortalama masrafları 100.000 Türk Lirası tutarının üstünde.” ifadelerine yer verdi.

Ev içerisinde çocuklara ödül ve de ceza sistemi de uygulamakta olduğunu ifade eden Yıldızhan; ”İkramiye almış olan da oluyor, maaşının yarı bir kısmı kesilen de. Benim ise 9 yaşında bir canavarın bana 100.000 Türk Lirası tutarında zararı var, 3 adet televizyon patlattı” ifadelerine yer verdi. Yıldızhan, her bir çocuğuna eşit davranmakta olduğunu ve harçlık şeklinde her ay maaş vermekte olduğunu da ilave etti.