Evlenerek Adana iline yerleşmiş olan şarkıcılardan Yeliz Yeşilmen, Kanal D ekranları üzerinde yayınlanmış olan ”Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa” isimli programına konuk olarak katıldı. Yeşilmen ayrıca, Serdar Ortaç’ın eşi olan Chloe Loughnan’a sitemde bulunarak Serdar Ortaç’a farklı bir tane kadınla evlenmesi konusunda tavsiyede bulundu.

Serdar Ortaç ile birlikte Chloe Loughnan’ın yaptıkları bir röportajı üstüne konuşma gerçekleştiren Yeliz Yeşilmen açıklamasında; ”Serdar Ortaç’ın evlendiği eşine karşı bu şekilde olmasına çok üzülmekteyim bu kadar fazla ezilmesin. Evet çok güzel bir kadın ancak Serdar o gidecek diye o kadar çok çabalar sarf etmekte ki. Bence hiç bir şekilde korkmasın, umurunda bile olmasın Chloe’nin de aslında onu sevdiğini düşünmemekteyim. Seven bir insan elini sımsıkı bir şekilde tutar, öper, sayfası üzerinde bir paylaşım gerçekleştirir.

Onları Bodrum ilçesinde tatildeykende gördüm fazlasıyla güzel bir kız ancak donuk ve de her şeyi tamamen yanlış anlamakta. Serdar keşke hastalık zamanı içerisinde onu daha fazla seven sevgisi ile boğabilecek birini bulabilseydi. Serdar’ı çok eski bir zamandan beri tanırım o karıyı hiç bir şekilde kaybetmeyeceğim diyerek elini tutmalar ve iltifat etmeler falan bu kadar kendini ezdirmesine hiç bir şekilde gerek bulunmuyor.

Benim görmüş olduğum tablo üzerinde Serdar Ortaç değilde sanıyorum Chloe bir star olmuş gibi. Adam artık çocuk diye delirmiş durumda. Ne olur ise olsun bir tane çocuk yapması gerekirdi bu kadar seneden beri. Serdar Ortaç’a da çok yazık. Chloe, sürekli olarak Serdar’ın adını kullanmakta. Bence bu kız hiç bir şekilde istemiyor, çok zoraki. Etraf bir sürü güzel kız kaynamakta. Çok daha iyi olan bir eş, kendisine çok daha yakın bir şekilde çocuk verebilecek bir eşle birlikte bir evlilik. Yol yakın bir durumdayken yapsın.