TV8 ekranları içerisinde yayınlanmakta olan ”Gel Konuşalım” ismine sahip programın sunucusu görevindeki Hakan Ural, Golden Globe 2019’da yer alan kıyafetlerini konuştukları esnada ayağa kalkıp kadın partnerlerine tam olarak nasıl yorum yapmalarının gerekli oluğunu anlattı.

TV8 kanalı içerisinde hafta içinde her gün yayınlanmakta olan ”Gel Konuşalım” ismine sahip programda çok ilginç anlar yaşanmış oldu. Golden Globe 2019’da yer alan kıyafetlerin yorumlanmakta bulunduğu anlarda Hakan Ural hızlı bir şekilde ayağa kalktı ve sunuculardan Nur Tuğba Algül ve Eylem İpek Şafak’a tam olarak nasıl yorum yapmalarının gerekli olduğunu anlattı.

TV8 kanalı içerisinde yayınlanmakta olan program esnasında Nur Tuğba Algül ile Eylem İpek Şafak, Golden Globe 2019’da yer alan kadın kıyafetlerini yorumlar iken Hakan Ural buna hiç bir şekilde dayanamadı. Oturmakta olduğu yerden birden bire ayağa fırlayan Hakan Ural dev ekranın önüne gelip ve kadın sunucuların tam olarak nelere yorum yapmasının gerekli olduğunu açıkça anlattı.

Kadın sunucuların kıyafetlerle ilgili konuşmakta olduğu anlarda dayanamamış olan Hakan Ural sonrasında ise; ”Şimdi bak illaki beni buradan kaldıracaksınız” şeklinde konuşup fotoğrafların yayınlanmakta olduğu ekranın ön kısmına gitti. Fotoğraflar üstünden konuşma yapan Ural; ”Kızım şu şekilde konuşsana ‘Bu ayakkabıya siz tam olarak ne diyorsunuz?, ‘Bu çantaya siz tam olarak ne diyorsunuz bunların fiyatı ne?’ ‘Takılar için tam olarak ne diyorsunuz?’ şu tarafa bir saldırın, konuşun.” ifadelerine yer vererek kadın partnerlerine de bir akıl vermiş oldu.