Palu ailesi kabusu içerisinde kilit isimlerden biri olan Tuncer Ustael, canlı yayın esnasında gözaltına alındı. Gözyaşlarını tutamamış olan Müge Anlı, Meryem ile birlikte kızı Melike’nin tek bir tane kemiğinin bulunması durumunda, mezarlarını yaptıracak olduğu konusunda bir söz verdi.

Türkiye Müge Anlı’nın sunmakta olduğu program içerisinde Palu ailesinin hikayesi ile birlikte sarsıldı. Atv kanalı içerisinde yayınlanmakta olan program esnasında, kızları ile birlikte torunlarının kayıp olduğunu ileri sürerek başvuruda bulunan Palu Ailesi içerisinde açığa çıkmış olan olaylar Türkiye’nin gündemine oturmuş oldu.

Günlerden beri konuşulmakta olan Palu ailesi olayı içerisinde flaş bir gelişme yaşanmış oldu. İddiaların beşiğinde bulunan kilit isimlerden biri olan Tuncer Ustael ve de eşi Emine Ustael, canlı yayın esnasında emniyet ekipleri tarafından kelepçelenip gözaltına alındı.

Programın sunucusu görevinde bulunan Müge Anlı, yaşanmış olan olaylardan sonra gözyaşlarını hiç bir şekilde tutamadı. Anlı, gözyaşlarının aslında bir mutluluk gözyaşları olduğunu ve de kayıp olduğu ifade edilen Meryem Tahnal ve kızı Melike Tahnal’ın tek bir tane kemiğinin bulunması durumunda mezarlarını kendisinin yaptıracak olduğunu ifade etti.

Cinayet ile alakalı ise bugünde Palu ailesine yönelik özel bir operasyon gerçekleştirildi. Polis ekipleri, Palu ailesinin evinde arama gerçekleştirerek, 5 kişiyi de gözaltına aldığını açıkladı.