Yazarlardan biri olan Aşkım Kapışmak, 80 tane kadın ile buluşup yemek yemiş olan Burak Özçivit’le alakalı ”Erkeği yüceltiriz ancak kadına takacak oldukları sıfat belli” ifadelerine yer verdi.

Ortadoğu içerisinde çok büyük bir hayran kitlesine sahip durumda bulunan oyunculardan Burak Özçivit, Kuveyt’te yer alan özel bir tane yemeğe katılım gerçekleştirdi. Oyuncu, lüks durumdaki bir tane markanın Four Seasons Hotel içerisinde gerçekleştirmiş olduğu davet kapsamında, ülkenin 80 tane zengin kadınıyla beraber yemek yemiş oldu. Özçivit’e ise sosyal medya kullanıcılardan bazılarının yanı sıra birinci büyük eleştiri ise yazarlardan biri olan Aşkım Kapışmak’tan gelmiş oldu.

Bu yemeği yemekten 1 milyon Türk Lirası tutarında almış olduğu konuşulmuş olan Burak Özçivit’e birinci eleştiri de yazarlardan Aşkım Kapışmak’tan gelmiş oldu. Aşkım Kapışmak ise, çok fazla konuşulmuş olan bu yemeğin resmini Instagram üzerinde paylaşarak altına şu notu ekledi; ”Ünlü, aynı zamanda evli, Türk bir tane kadın 80 adet zengin Arap şeyhi’yle yemek yeseydi siz ne derdiniz? Yanlış bir şekilde anlamayın, adam kabul etmiş ve gitmiş, çok iyi bir tutarda para ödemişler, tamam! Kimseyi hiç bir şekilde ilgilendirmez beni de ilgilendirmiyor. Ancak aynı hareketi bir tane kadın yapmış olsa ülkenin tepkisi tam olarak ne olurdu? Dürüst olalım bu konuda, erkeği yüceltiriz ancak kadına takacak oldukları sıfat belli.”