Sıla ile birlikte ünlü şeflerden Hazer Amani’nin Beşiktaş ilçesinde araba içinde sarmaş dolaş bir biçimde olması magazin gündemine adeta bir bomba gibi düşmüş idi. Olaya ait görüntülerin basına sızmış olmasının hemen sonrasında ise gözler Hazar Amani’nin eşi olan Deniz Mumcuoğlu’na çevrilmiş bir durumda. Olayın sonrasında sessizliğe gömülmüş olan Hazer Amani’nin eşi ise basın mensuplarının isteklerini kabul etmedi.

Sıla ile birlikte Hazer Amani’nin magazin gündemi içerisine adeta bir bomba gibi düşmüş olan görüntülerinin sonrasında evli bir durumda olmasına karşın Sıla’yla sarmaş dolaş bir şekilde görüntülenmiş olan Hazer Amani, gerçekleştirdiği açıklama içerisinde ”Resmi daha yeni gördüm. Aşk ile ilgili iddiaları asılsız. Bir tane projeyle alakalı destek almak amaçlı bir araya geldik. Yakın bir zamanda proje haberleri çıkmış olacak ve de öğreneceksiniz. Sıla ise beni Bomonti’ye kadar bıraktı. Onun evine asla gitmedik.” ifadelerine yer verdi.

Proje ile ilgili detaylarını öğrenmek amacıyla Sıla’nın menajerine ulaşmış olan basın mensuplarınında almış oldukları yanıtla kafaları iyice karışmış oldu. Menajerin bu şekilde bir projeden haberinin bulunmadığını söylemesi aşk iddialarını çok daha fazla alevlendirdi.

Bugün ortaya atılmış olan yeni bir tane daha iddiaya bakılırsa Hazer Amani ile birlikte 2013 senesi içerisinde evlenmiş olduğu eşi Deniz Mumcuoğlu 1 ay öncesinde boşanmak amacıyla karşılıklı bir şekilde mahkemeye başvuruda bulunmuş.