Didem Soydan ve arkadaşı olan Umut Eker, pazartesi günü öğle saatlerine doğru Bakırköy sahili üzerinde yer alan bir tane benzincide saldırıya uğradılar. VIP bir minibüsten inmiş olan kalabalık grupla ünlü ikilinin arasında tekme tokat bir şekilde arbede yaşandığı açıklandı.

Sosyal medya üzerinde paylaşmış olduğu fotoğraflar ile birlikte isminden sık bir şekilde söz ettiren ünlü modellerden Didem Soydan, bu defa yaşamış olduğu bir kavga olayı ile birlikte gündeme gelmiş oldu. Arkadaşı olan Umut Eker ile önceki gün havalimanı istikametinde seyir halindeyken Bakırköy sahili üzerinde yer alan bir tane benzin istasyonuna giren Soydan, burda bir tane minibüsten inmiş olan ve kimliği tespit edilemeyen şahıslarla tekme tokat bir şekilde kavga etti. Günaydın üzerinde yer alan habere bakılır ise; birbirlerine hakaret edip küfürleşmiş olan 2 grup, etrafta yer alan insanların araya girmesi ile birlikte ayrıldı. Kavgadan sonra Soydan ile birlikte Eker’in zor sakinleştirilmiş oldukları bilgisine ulaşıldı.

Didem Soydan ise, saldırıya uğramış olduğunu doğrulayıp şu şekilde bir konuşma gerçekleştirdi; ”O saldıran insanlardan şikayetçi oldum. Mahkemeye de intikal etmiş olan bir olay. Tüm deliller ile birlikte kamera kayıtlarını da mahkemeye açık bir şekilde sunduk. Büyük bir tazminat almış olacağım, onu beklemekteyim.” Soydan ayrıca; ”Kavga esnasında siz herhangi bir darp aldınız mı?” şekline sorulan soruya da ”Bana o şekilde bir şey yapabilirler mi? Beni darp edebilecek kişi halen daha doğmadı” ifadeleri ile yanıt verdi.