Athena isimli grubundaki solist Gökhan Özoğuz, önceki akşam üzeri Levent’te yer alan bir tane benzin istasyonunda objektiflere yakalandı.

Ekibi ile beraber gelmiş olduğu istasyonu içerisinde marketten alışveriş gerçekleştiren Gökhan Özoğuz, muhabirlerin sorduğu soruları cevapladı. Sözlerine Ankara iline konsere gitmekte olduğunu ifade edip başlamış olan Gökhan Özoğuz,; ”Konserlerimiz aralıksız sürüyor. Yeni albüm ile ilgili çalışmamız mevcut. Bir taraftan da film projesi ile uğraşmaktayız” ifadelerine yer verdi.

Gelecek eylül ayı içerisinde film çekimlerinin başlayacak olduğunu ifade eden Özoğuz sonrasında ise; ”Şu an içerisinde senaryo yazılmakta. Fazlasıyla güzel bir iş olarak karşınıza çıkacak” ifadelerine yer verdi. Geçmiş olduğumuz sene yer almakta olduğu; ”O Ses Türkiye’’ isimli programdaki jüri koltuğunu bu yıl Beyazıt Öztürk’e bırakmış olan Gökhan Özoğuz, Murat Boz tarafından yapılan ”O Ses şu anda altın çağını yaşamakta” şeklindeki açıklamayı yorumladı. Şarkıcı açıklaması içerisinde; ”Murat öyle bir yorum yaparken oradaki coşku ile söylemiştir. Her dönemde kendisine has bir güzellik vardır. Seda Hanım ile birlikte Beyazıt’ı sanıyorumki onore etmeyi istemiştir. Murat aslında kötü bir arkadaşımız değil çok iyi bir arkadaşımızdır” şeklindeki bir yorumda bulundu.

Röportajdan sonra ekini ile beraber 2 katlı turne otobüsüne binmiş olan Özoğuz; ”Genel olarak turnelerimiz içerisinde otobüs kullanmaktayız. Evden çok daha rahat bir şekilde uyuyabiliyoruz. Beşik gibi sallanmakta” ifadelerine yer verdi. Özoğuz daha sonrasında ise konser amacıyla Ankara iline doğru yola çıktı.