Profesyonel durumdaki makyaj teknikleri söyleşisi esnasında konuşma gerçekleştiren Demet Şener, aşk yaşamı ile birlikte boşanma süreci ve de yeni sene dilekleri konusunda açıklamalar gerçekleştirirken yeni senede boşanmayı istediğini de söyledi

Makyaj tekniğiyle ilgili özel detaylar vermiş olan Demet Şener; ”Göz makyajına daha da çok özen göstermekteyim. Bir davet olduğunda gözün rengiyle birlikte ortaya çıkartmakta olan ”Buğulu Göz” şeklinde isimlendirilen tekniği tercih etmekteyim. Onun haricinde de çok makyaj yapmamaktayım zaten” ifadelerine yer verdi. Kendi makyajının ise sadece 10 dakika olduğunu ifade etti.

Katılmış olduğu söyleşide kendisine sorulan soruları cevaplayan Demet Şener, 2019 senesinden dileğiniz boşanmak mı, şeklinde sorulan soruya; ”%100 boşanmayı istiyorum” şeklinde cevap verdi. Sözlerini sürdüren Şener; ”Boşanmanın içerisinde her şey var. Boşanmış olsam aşk da dileyeceğim, ve her şey için dilekte bulunacağım” şeklindeki ifadelerine yer verdi. Evlilik sizin önünüzü mü kesmekte şeklinde sorulan soruyu da yanıtlayan Şener; ”Üzerimde bir yük ve de ağırlık gibi ondan kurtulmayı istiyorum” ifadelerine yer verdi. Resmi bir şekilde boşanmamışkende başka birine aşık olabilir misiniz, şeklinde sorulan soruya ise; ”Tercih etmemekteyim. İnşallah o şekilde bir şey olmaz. Sanmıyorum” ifadeleriyle yanıtladı. Sözlerini de sürdüren Şener; ”Aşk dünya üzerindeki en güzel şey. Daha yeni başlamaktayız. O büyük arayı, 16 seneyi de kapatacağız.” ifadelerine yer verdi.

Demet Şener, yaşamış olduğu kazayla ilgili de açıklamalar gerçekleştirdi; ”10 günden sonra ilk kez banyo yaptım. Yaralarım bayağı kapanmakta.” şeklinde konuştu. Kazanın çorba dökülmesi ile birlikte olduğunu belirten Şener; ”Restoran içerisinde Ömer’le birlikteyken çorba döküldü. Allah’tan çorba ona gelmedi.” şeklinde konuştu.

Yılbaşı gecesiyle ilgili sorulan soruyu da yanıtlayan Demet Şener; ”Evimdeydim. Annem ile birlikte arkadaşlarım ve çocuklarımla” şeklinde cevapladı. Yılbaşı akşamı İbrahim Kutluay’la birlikte miydiniz, şeklinde sorulan soruya da; ”Hayır, çocuklar bende idi” şeklinde konuştu. Özel günler olduğunda bir araya gelmemekte olduklarını söyleyip; ”Şu an içerisinde bir araya gelmem” şeklinde konuştu.